ˇBine ati venit pe BroxGaming

Brox Community


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă


Tema: ["Trebuie să lămurim această problemă!" Ce se va întâmpla în vară cu Laurenţiu Reghecampf]


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Ancisz

Ancisz

Administrator

https://brox.forumgratuit.ro
1
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Laurenţiu Reghecampf este foarte aproape de a a aduce Stelei cel de-al 24-lea titlu din istorie. Echipa a avut un parcurs foarte bun şi în Europa League, acolo unde roş-albaştrii au fost eliminaţi de Chelsea în optimile competiţiei.

Aceste rezultate nu puteau rămâne fără urmări, mai multe echipe interesându-se de Reghecampf. Au existat mai multe zvonuri privind o plecare a sa de la Steaua în Rusia sau Ucraina, întârite şi de declaraţia soţiei sale, Anamaria Prodan: "Vreau ca Laurenţiu să prindă un contract bun în străinătate, să plecăm şi să scăpăm de mizeria de aici". Antrenorul a declarat că nu a luat încă o decizie legată de viitorul său.

"Trebuie să lămurim şi această problemă. Acea declaraţie a fost interpretată greşit. Ana a fost întrebată ce îşi doreşte pentru mine. Normal, ca orice soţie, ca orice apropiat mie, îşi doreşte ca eu să ajung la o echipă mare. Ana nu a spus că voi pleca în vară, că voi pleca la anul sau că voi pleca peste doi ani. A fost intrebată ce îşi doreşte ea pentru mine.

Nu se pune problema în momentul de faţă să plec, mai ales că avem de îndeplinit un obiectiv. În vară, când terminăm campionatul şi ştim ce avem de făcut, vom avea o discuţie în trei: eu, managerul şi patronul echipei. Atunci vom clarifica ce este de făcut pentru anul viitor. Toate lucrurile trebuie puse cap la cap. Fireşte, fiecare om încearcă să aleagă cea mai bună soluţie pentru el şi familia lui. Dar eu sunt mulţumit din toate punctele de vedere şi aştept să mi se transmită care sunt obiectivele Stelei la anul", a spus Laurenţiu Reghecampf la Dolce Sport.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum