ˇBine ati venit pe BroxGaming

Brox Community


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă


Tema: [Cerere Revizuire ]


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Cerere Revizuire  Empty Cerere Revizuire Sam Apr 27, 2013 11:34 am

DevilFreak

DevilFreak

Membru

http://www.jocderol.org/
1
Nu credeam că voi vedea așa ceva pe un forum înafară de FG de suport. Dar mă rog, din moment ce nu există model și nici restricții:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

~ Uimiți-mă.

Cerere Revizuire  Empty Re: Cerere Revizuire Sam Apr 27, 2013 12:21 pm

Ancisz

Ancisz

Administrator

https://brox.forumgratuit.ro
2
Primele impresii: Ce pot sa spun mi-a placut , si nu ma asteptam sa vad un astfel de forum , nici nu stiam ca te poti baza pe o asa categorie. Sa ai succes. Nota 10
Aspectul general al forumului: Un aspect placut la prima privire , tema simpla neincarcata eficienta pentru un astfel de forum . Nota 9
Activitate si statistici: Mesaje multe , nu m-am uitat chiar in toate categoriile . Neavand statistici WTA , nu pot sa vad cati vizitatori ai zilnici. ( Te sfatuiesc sa iti pun un WTA ) Nota 7
Staff-ul si grupurile forumului: Din grupurile forumului nu imi dau seama care fac parte din staff . Dar nestiind si forumul in sine , presupun ca ai un staff activ, sper sa te multumeasca. Nota 9
Originalitate si calitate: Originalitatea forumului este 100% din partea mea , tinand cont ca nu am mai intalnit un astfel de forum , calitatea este una ce ma multumit in adevartul sens al cuvantului . Felicitari inca odata , pentru aceasta initiati-va de a creea un astfel de forum. Nota 10
Organizarea forumului: Forumul este bine organizat , cu categorii simple dar la obiect . Nota 10
Modul de scriere in limba romana: Este una corecta , ce pot spune nimeni nu este perfect. Imi place ca in descriere ai folosit diacritice. Nota 9

Nota finala: 9,14 !


Forumul este unul nou pentru mine pe aceasta categorie . Ma bucur sa vad un astfel de forum , chiar daca nu prea am inteles cu ce se ocupa , noi va dorim mult succes ! Comunitatea Obositii #.

Nu uitati noi nu ne putem compara cu FG , noi facem dupa impresiile si gustul nostru .
Comunitatea Obositii # !

Cerere Revizuire  Empty Re: Cerere Revizuire Sam Apr 27, 2013 12:38 pm

DevilFreak

DevilFreak

Membru

http://www.jocderol.org/
3
Klodd a scris:Primele impresii: Ce pot sa spun mi-a placut , si nu ma asteptam sa vad un astfel de forum , nici nu stiam ca te poti baza pe o asa categorie. Sa ai succes. Nota 10
Aspectul general al forumului: Un aspect placut la prima privire , tema simpla neincarcata eficienta pentru un astfel de forum . Nota 9
Activitate si statistici: Mesaje multe , nu m-am uitat chiar in toate categoriile . Neavand statistici WTA , nu pot sa vad cati vizitatori ai zilnici. ( Te sfatuiesc sa iti pun un WTA ) Nota 7
Staff-ul si grupurile forumului: Din grupurile forumului nu imi dau seama care fac parte din staff . Dar nestiind si forumul in sine , presupun ca ai un staff activ, sper sa te multumeasca. Nota 9
Originalitate si calitate: Originalitatea forumului este 100% din partea mea , tinand cont ca nu am mai intalnit un astfel de forum , calitatea este una ce ma multumit in adevartul sens al cuvantului . Felicitari inca odata , pentru aceasta initiati-va de a creea un astfel de forum. Nota 10
Organizarea forumului: Forumul este bine organizat , cu categorii simple dar la obiect . Nota 10
Modul de scriere in limba romana: Este una corecta , ce pot spune nimeni nu este perfect. Imi place ca in descriere ai folosit diacritice. Nota 9

Nota finala: 9,14 !


Forumul este unul nou pentru mine pe aceasta categorie . Ma bucur sa vad un astfel de forum , chiar daca nu prea am inteles cu ce se ocupa , noi va dorim mult succes ! Comunitatea Obositii #.

Nu uitati noi nu ne putem compara cu FG , noi facem dupa impresiile si gustul nostru .
Comunitatea Obositii # !

Mulțumesc pentru revizuire, Klodd. Nu folosesc WTA , deoarece am Google Analytics, în medie am 50-70 de vizite pe zi.
Și da, forumul e cam rar și la prima vedere este pare foarte ciudat pentru cineva care nu a auzit de Roleplay.

Cerere Revizuire  Empty Re: Cerere Revizuire Sam Apr 27, 2013 12:44 pm

Ancisz

Ancisz

Administrator

https://brox.forumgratuit.ro
4
DevilFreak a scris:
Spoiler:

Mulțumesc pentru revizuire, Klodd. Nu folosesc WTA , deoarece am Google Analytics, în medie am 50-70 de vizite pe zi.
Și da, forumul e cam rar și la prima vedere este pare foarte ciudat pentru cineva care nu a auzit de Roleplay.

Ok atunci . Succes , si sa ne auzim cu bine . Smile

Cerere Revizuire  Empty Re: Cerere Revizuire Sam Apr 27, 2013 9:49 pm

DunhiLL. ;x dE mEnTa

DunhiLL. ;x dE mEnTa

Membru

5
Am vazut ca ti-a facut deci...🇹🇨

Continut sponsorizat


6

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum