ˇBine ati venit pe BroxGaming

Brox Community


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă


Tema: [Cerere Revizuire]


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Cerere Revizuire Empty Cerere Revizuire Vin Mai 03, 2013 12:11 pm

Cristian123

Cristian123

Membru

1
salut vreau si eu o revizuire la forumul acesta: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Cerere Revizuire Empty Re: Cerere Revizuire Vin Mai 03, 2013 12:59 pm

Ancisz

Ancisz

Administrator

https://brox.forumgratuit.ro
2
Primele impresii: Cat de cat , se mai poate lucra la aspect , nu imi place chatul , prea mult ai incarcat cu acele artificii , si mai bine puneai un tabel cu parteneri. Nota 6
Aspectul general al forumului: Un aspect nu asa de placut , ar trebui lucrat la infatisare , daca tot vrei sa ajungi departe cu el . Nota 7
Activitate si statistici: Putine mesaje , la cati membrii , ai sa stii . Cat despre statistici , nu stiu cati vizitatori ai zilnic. Nota 6
Staff-ul si grupurile forumului: Sunt o gramada de grupuri create , si sunt inutile , nu cred ca va sunt necesare toate , nici nu o sa le folositi dar este alegerea dumneavoastra Nota 6
Originalitate si calitate: Fiind o comunitate de Gaming , nu putem vorbi de originalitate 100% dar nu ati copiat tot de la altcineva , felicitari Nota 8
Organizarea forumului: Prea mult ai incarcat forumul , ar trebui sa mai lucrezi la subforum-uri. Nota 7
Modul de scriere in limba romana: Nu este asa stralucit , folositi mult prea mult prescurtarile.Nota 8

Nota finala:6,85 !



Nu uitati noi nu ne putem compara cu FG , noi facem dupa impresiile si gustul nostru .
Comunitatea Obositii # !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum