ˇBine ati venit pe BroxGaming

Brox Community

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Tema: [GENIAL! Cea mai tare poveste din fotbal! A plecat la spital, a revenit la pauza si a marcat de 3 ori! Ziua cand ZEII au fost cu el:]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Ancisz

Ancisz

Administrator

1
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Jonathan Soriano a avut cel mai tare moment din viata. I-a spus antrenorului ca nu poate juca pentru Red Bull Salzburg, in meciul cu RZ Pellets.
Sotia sa insarcianta era la spital, unde urma sa nasca. Asa ca meciul a inceput fara el, iar dupa prima repriza era deja 2-2, se marcasera patru goluri.
Apoi Soriano a revenit de la spital, imediat dupa ce sotia lui a nascut un baiat. Ajuns la stadion la pauza, Soriano a cerut sa joace, asa ca a intrat si a marcat de trei ori!
Fostul jucator al Barcei a inscris in minutul 50, 76 si 87, iar scorul final a fost 6-2 pentru Red Bull!